OBCHODNÍ MANAŽER

Do mezinárodní kurýrní společnosti GO! Express & Logistics hledáme kolegu/kolegyni do obchodního týmu pro péči o klienty zejména ve středočeském regionu. Staňte se součástí expresního B2B poskytovatele kurýrních služeb, který je na trhu již 37 let.

Co budete dělat

  • pečovat o svěřené portfolio stávajících klientů
  • akvírovat nové klienty a nastavovat podmínky spolupráce
  • připravovat obchodní nabídky
  • reportovat a konzultovat průběžné výsledky na týdenní a měsíční bázi
  • pravidelně se potkávat s kolegy v Praze či Plzni a sdílet know-how

Co nabízíme

  • stabilní platové ohodnocení (základ + provize + bonusový systém)
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • stravenkový paušál, multisport kartu
  • práci na home office, zázemí v Praze a Plzni
  • detailní zaškolení, podporu support týmu, pravidelné konzultace
  • mimořádné kvartální motivační soutěže (o dovolenou, iphone, aj.)

Co požadujeme

  • proaktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • reprezentativní vystupování
  • praxi 1 rok na obdobné pozici výhodou

Předáme Vám potřebné know-how a podrobně Vás zaškolíme. Náš tým obchodníků pravidelně sdílí své zkušenosti a postupy a bude Vám podporou v celém procesu zaškolení.

Více než 77 000 spokojených zákazníků denně využívá služby GO!. Neustále rosteme a vy můžete s námi. Rádi Vás poznáme.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email hr@general-overnight.cz.