Vaše GO! stanice
GO! Express & Logistics s.r.o.

U Dálnice 1391
253 01 Hostivice

Tel. +420 800 311000
info@general-overnight.cz

FINANCE & CONTROLLING SPECIALIST - PLZEŇ

Express & Logistics Holding (ELH) je vlastníkem společností GO! Express & Logistics v Česku a Polsku, které zde fungují jako poskytovatelé expresních kurýrních služeb. Společnost ELH poskytuje společnosti GO! Express & Logistics na území Česka, Polska a Slovenska share services služby. Zajišťuje tedy finanční, controllingovou a personální činnost pro svěřené regiony.

Hledáme kandidáty, kteří se chtějí prosadit, dokáží si efektivně zorganizovat čas, je na ně spolehnutí a nebojí se komunikovat v cizím jazyce.

Co budete dělat

  • komunikovat s týmy napříč Evropou
  • kompletně se starat o přijaté faktury a vystavovat nové
  • controllingovou činnost před fakturací
  • připravovat reporty na mezinárodní meetingy s ostatními pobočkami
  • spravovat platby
  • zajišťovat tok informací s dodavateli a zákazníky
  • spravovat vozový park
  • odbavovat pojistné události

Co nabízíme

  • jazykové kurzy přímo u nás
  • stravenkový paušál
  • stabilní práci s kariérním růstem
  • kartu Multisport

Co požadujeme

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • NJ / AJ na komunikační úrovni
  • znalost min. základních funkcí programu Excel
  • řidičský průkaz skupiny B

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email hr@general-overnight.cz.