Spoznajte GO! zblízka

Sme medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa expresnou prepravou a  logistikou. Poskytujeme expresné prepravy všetkých durhov zásielok od dokumentov po ťahšie balíky v 220 krajinách světa. V Slovenskej republiky pôsobíme od roku 2013, aktuálne s centrálou v Bratislave.

O Firme


Od roku 1984 poskytujeme naším zákazníkom non-stop servis. Spoľahlivý a dostupný 365 dní v roku. Od nášho štandardného servisu až po sofistikované logistické riešenia vyriešime individuálne každú požiadavku na prepravu. Či už sa jedná o časovo kritické zásielky alebo o špecifické zásielky či prepravu vo farmaceutickom sektore.

Toto všestranné portfólio a skutočnosť, že dôsledne plníme naše sľuby z nás spravili najväčšieho nezávislého poskytovateľa expresných zásielok a kuriérskych služieb v Európe.


GO! Zásady


1

Spokojnosť  zákazníkov je pre GO! vždy na prvom mieste.

2

Všetky GO! pobočky sa zaväzujú k absolútnemu dodržiavaniu termínov, ktoré sú predpokladom vysokej kvality našich služieb.

3

GO! si váži ako zákaznikov, tak prepravované zásielky,  pretože toto je základ našej firemnej stratégie.

4

Všetci GO! zamestnanci trvalo pracujú na zlepšovaní služieb našej firmy.

5

Reklamácia je príležitosť. Všetci GO! pracovníci sa zaväzujú, že budú s reklamáciami zaobchádzať konštruktívne a budú ich zmysluplne spracovávať s ohľadom na budúce využitie.

6

Informácie o našich zákazníkoch považujeme za dôverné.