Pracownik magazynu

Szukasz pracy dodatkowej? Dołącz do naszego wrocławskiego zespołu i zdobądź doświadczenie w pracy magazynowej. Pracuj z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00 – 20.00.

Zakres obowiązków:

  • ważenie oraz mierzenie paczek (wysokość, szerokość, długość) – 90% paczek do 10kg
  • skanowanie etykiet paczek przy użyciu skanera
  • wprowadzanie danych do komputera, drukowanie dokumentów
  • pomoc w załadunku oraz rozładunku towaru (przesyłki kurierskie)
  • raportowanie rozbieżności

Wymagania:

  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • pracę w podstawie umowy zlecenie w godzinach 17.00 – 20.00 od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju zawodowego, możliwość pracy w pełnym wymiarze czasu
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy, wsparcie pozostałych członków zespołu
  • kącik kawowy

Aplikując wyraższ zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez GO! Express & Logistics Polska Holding Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji.