Młodszy Specjalista ds. Operacyjnych

Dołącz do naszego katowickiego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów firmy i dbanie o pozytywne relacje z nimi
  • współpraca z kurierami i partnerami firmy
  • wprowadzanie danych do systemu; drukowanie dokumentów
  • raportowanie rozbieżności
  • skanowanie etykiet przy użyciu skanera
  • ważenie oraz mierzenie paczek (wysokość, szerokość, długość) – 90% paczek do 10 kg

Wymagania:

  • umiejętność organizacji pracy i określania priorytetów
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • odpowiedzialność, dokładność, punktualność
  • proaktywna postawa, otwartość na zmiany
  • gotowość do pracy w godzinach 8-16/10-18
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym biznesową komunikację

Oferujemy:

  • umowa zlecenie
  • ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie zespołu

Aplikując wyraższ zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez GO! Express & Logistics Polska Holding Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji.