Key Account Manager

W związku z kolejną fazą rozwoju rynku łódzkiego poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko Key Account Manager na rynku łódzkim.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • bieżące utrzymywanie kontaktów z klientami oraz partnerami firmy
  • budowanie portfela klientów oraz zarządzanie relacjami z klientami
  • identyfikowanie potrzeb klientów, negocjowanie ofert oraz finalizacja sprzedaży
  • profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych usług
  • możliwy kontakt z oddziałami zagranicznymi oraz współpraca z klientami zagranicznymi w języku angielskim
  • praca będzie wykonywana na terenie województwa łódzkiego w promieniu do 50km od Łodzi, a ilość spotkań w biurze i z klientami jest do ustalenia (80% praca zdalna)
  • segment klientów: B2B - sprzedaż serwisu usług kurierskich ekspresowych – import i export na terenie krajów Europy Zachodniej i Środkowej, w tym usługi specjalne jak np. transport krwi, zwierząt, w specjalnych temperaturach (transport drogowy)

Wymagania:

  • uwielbiasz sprzedaż i negocjacje
  • masz doświadczenie w osiąganiu świetnych wyników
  • posiadasz umiejętności we wszystkich fazach sprzedaży - pozyskiwanie, negocjowanie i zawieranie transakcji
  • chcesz być częścią rozwijającej się sieci
  • potrafisz nawiązywać kontakty i budować relacje; zarówno na zewnątrz, jak i w firmie
  • cechuje Cię niezależność, odpowiedzialność, rzetelność i motywacja
  • znasz język angielski bądź niemiecki (dodatkowy atut)
  • jeździsz autem i jeździsz dobrze

Oferujemy:

  • zajmiesz kluczową pozycję w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Twoja praca zaowocuje bezpośrednim udziałem w sukcesie oddziałów w Polsce
  • Ty sam/a masz wpływ na to jak wygląda Twój tydzień pracy
  • przyjazne środowisko pracy
  • wynagrodzenie: podstawowe plus premia od sprzedaży
  • gwarantujemy niezbędne do pracy narzędzia jak laptop, telefon komórkowy i auto służbowe
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • niezależność
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dopłatę do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Aplikując wyraższ zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez GO! Express & Logistics Polska Holding Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji.