Przedstawiciel/ka handlowy/a

Poszukujemy kandydatów/tek, którzy dołączą do naszego warszawskiego Zespołu i wesprą nas w aktywnym poszukiwaniu klientów i rozwoju rynku Aglomeracji Warszawskiej.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów z segmentu B2B - sprzedaż serwisu usług kurierskich ekspresowych (import i export) na terenie krajów Europy Zachodniej i Środkowej, w tym usługi specjalne np. przesyłki z kontrolą temperatury, transport krwi, dedykowane przejazdy bezpośrednie itp.
  • utrzymywanie kontaktów z klientami oraz partnerami firmy
  • identyfikowanie potrzeb klientów, negocjowanie ofert oraz finalizacja sprzedaży
  • profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych usług
  • możliwy kontakt z oddziałami zagranicznymi oraz współpraca z klientami zagranicznymi w języku angielskim

Prześlij nam swoje CV, jeśli:

  • uwielbiasz sprzedaż i negocjacje,
  • posiadasz doświadczenie i osiągnięcia w realizacji świetnych wyników,
  • doskonale czujesz się w realizacji wszystkich faz sprzedaży - pozyskiwanie, negocjowanie i zawieranie transakcji,
  • chciałbyś zostać częścią dynamicznie rozwijającej się sieci,
  • cechuje Cię niezależność, odpowiedzialność i rzetelność,
  • nie masz problemów z komunikacją w języku angielskim (poziom B2 - znajomość języka angielskiego pozwalająca na kontakt z klientami - zagranicznymi oraz komunikowanie się z członkami zespołów oddziałów zagranicznych Sieci GO!),
  • jeździsz autem.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • motywacyjny system premiowy, poza wynagrodzeniem podstawowym oferujemy premię zależną od realizowanej sprzedaży
  • niezależność, pełna kontrola nad tym jak wygląda Twój tydzień pracy
  • realizacja zawodowych pasji w przyjaznym środowisku pracy
  • dopłata do prywatnej opieki medycznej
  • niezwykle ważna pozycja w dynamicznie rozwijającej się firmie - Twoja praca zaowocuje bezpośrednim udziałem w sukcesie oddziałów w Polsce
  • otrzymasz niezbędne do pracy narzędzia jak laptop, telefon komórkowy i auto do wykorzystania na przejazdy służbowe
  • zapewniamy parking dla pracowników
  • brak dress code’u
  • spotkania integracyjne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej

Aplikując wyraższ zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez GO! Express & Logistics Polska Holding Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji.