Przedstawiciel handlowy - Kurier

W związku z kolejną fazą rozwoju rynku łódzkiego poszukujemy kandydatów/tek, którzy połączą aktywne poszukiwanie klientów i rozwój rynku ze wsparciem sieci w odbiorach niewielkich przesyłek i dokumentów. Wybrani kandydaci będą współodpowiedzialni za rozwój rynku usług kurierskich GO! na terenie Łodzi i województwa łódzkiego w 90% zakresie dnia pracy. Pozostałe 10% dnia dedykowane będzie wsparciu lokalnego kuriera w odbiorach i doręczeniach niewielkich przesyłek. Przewidujemy dwie opcje zatrudnienia: praca zdalna w Łodzi lub stacjonarna w Warszawie (prosimy o wskazanie odpowiedniej opcji w wiadomości).

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie klientów i rozwój podległego rynku w zakresie 90% dnia pracy
  • wsparcie zleceń kurierskich na terenie Łodzi i województwa łódzkiego w zakresie 10% dnia pracy

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B
  • własne auto (warunek niekonieczny)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów i pewność za kierownicą
  • dobra znajomość topografii Łodzi i województwa łódzkiego
  • aktualne badania psychotechniczne lub gotowość do ich wykonania,
  • samodzielność w działaniu
  • punktualność
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • komunikatywność
  • pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • motywacyjny system premiowy
  • niezależność
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dopłatę do prywatnej opieki medycznej
  • dopłatę do karty Multisport

Aplikując wyraższ zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez GO! Express & Logistics Polska Holding Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji.