Młodszy Specjalista ds. Operacyjnych

Dołącz do naszego poznańskiego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • współpraca z klientami firmy i dbanie o pozytywne relacje z nimi
  • współpraca z zagranicznymi partnerami firmy w języku angielskim lub niemieckim
  • współpraca z kurierami
  • wprowadzanie danych do systemu; drukowanie dokumentów
  • opracowywanie zleceń w systemie

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • odpowiedzialność, dokładność, punktualność
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja czasu pracy
  • samodzielność oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • doświadczenie w obszarze transportu będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym, dynamicznym zespole

Aplikując wyraższ zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez GO! Express & Logistics Polska Holding Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji.