Vaše GO! stanice
GO! Express & Logistics s.r.o.

U Dálnice 1391
253 01 Hostivice

Tel. +420 800 311000
info@general-overnight.cz

Specialista logistiky -Praha

Chcete dělat práci, co Vás bude bavit a naplňovat? Máte zkušenosti v logistice nebo nákupu? Mluvíte anglicky nebo německy? Tak pojďte pracovat do firmy, která v Čechách funguje už od roku 2002 a každoročně roste o desítky procent. V současné době rozšiřujeme tým operativy v naší pobočce v Hostivicích u Prahy.

Co od Vás potřebujeme:

  • Jste absolventem gymnázia, střední, vyšší nebo vysoké školy
  • Dorozumíte se v angličtině. Pokud mluvíte i německy, jsou to pro Vás plusové body navíc
  • Jste flexibilní, používáte selský rozum, jednáte pohotově, dokážete samostatně řešit zadané úkoly
  • Zvládáte stresové situace, umíte se dobře přizpůsobovat změnám

Co Vás čeká:

  • Koordinovat projekty pro klienty, zpracovávat požadavky na přepravu
  • Koordinovat kurýry a linky národního a mezinárodního systému
  • Kontrolovat pohyby zboží ve skladu
  • Komunikovat s partnery v zahraničí – aktivně využívat cizí jazyk na denní bázi

Co Vám nabízíme?

  • Na úplném začátku se můžete těšit na důkladné zaškolení, které Vás seznámí se vším, co budete potřebovat při své práci.
  • Budete pracovat ve společnosti s rodinnou atmosférou a mladým kolektivem.
  • Budete se podílet na práci v mezinárodním týmu, získáte nové zkušenosti a využijete svůj potenciál pro každodenní výzvy
  • Můžete čerpat 5 týdnů zasloužené dovolené a případně i 3 sickday
  • Budete motivačně finančně ohodnocen/a
  • Nad rámec můžete využívat jazykových kurzů přímo na pracovišti, stravenek či Multisport karty

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email hr@general-overnight.cz.