Vaše GO! stanice
GO! Express & Logistics s.r.o.

U Dálnice 1391
253 01 Hostivice

Tel. +420 800 311000
info@general-overnight.cz

Sales Manager Plzeň/Praha

Hledáte zajímavou práci v mladém kolektivu a přátelské atmosféře? Láká Vás získat zkušenosti v mezinárodní logistické společnosti?

Pak Vás rádi přivítáme v našem týmu, kde Vás čeká různorodá činnost, komunikace se zákzaníky a přepravními partnery po celé Evropě a především možnost zažít, jak se rodí nové projekty a chytrá řešení :)

Sales Manager Plzeň/Praha

Mezinárodní logistická společnost, která působí na českém trhu již od roku 2002, hledá pro rozšíření svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Sales Manager pro pobočku v Plzni či v Praze.

Co od Vás potřebujeme:

  • Praxe na obchodní pozici podmínkou!
  • Alespoň SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, systematičnost a zodpovědnost
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • Ochota učit se novým věcem

Co Vás čeká:

  • Hledání nových obchodních příležitostí
  • Péče o vlastní porfolio klientů po telefonu
  • Akvizice nových klientů
  • Vedení obchodních jednání
  • Tvorba statistik, reportů a grafů
  • Telefonický prodej služeb a produktů
  • Odpovědnost za stávající kmen klientů
  • Prohlubování spolupráce
  • Příprava a vypracování nabídek
  • Pracovní cesty spojené s výkonem práce

Co Vám nabízíme?

  • Práce na HPP
  • Moderní pracovní prostředí
  • Nadstandardní finanční ohodnocení, prémiová motivující složka
  • Možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a Multisport karta
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromému využití

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email eva.zachova@general-overnight.cz.