Vaše GO! stanice
GO! Express & Logistics s.r.o.

U Dálnice 1391
253 01 Hostivice

Tel. +420 800 311000
info@general-overnight.cz

Operation Specialist

Hledáte zajímavou práci v mladém kolektivu a přátelské atmosféře? Láká Vás získat zkušenosti v mezinárodní logistické společnosti?

Pak Vás rádi přivítáme v našem týmu, kde Vás čeká různorodá činnost, komunikace s partnery po celé Evropě a především možnost zažít, jak se rodí nové projekty a chytrá řešení :)

Aktuálně hledáme do našeho týmu na centrále v Praze vhodného kandidáta/kandidátku do oddělení operativy.

Co Vás čeká?

  • Komunikace s partnery, řešení jejich poptávek a požadavků, příprava realizace přepravy
  • Komunikace s kurýry a ostatními odděleními v rámci firmy
  • Koordinace logistických toků, řešení problémových situací
  • Reporting
  • Práce na PC (interní software, MS Office aj.)

Co od Vás požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost NJ/AJ - náš business je skoro stoprocentně mezinárodní, pokročilá znalost angličtiny je tedy PODMíNKOU, znalost dalšího jazyka pak jen výhodou pro Vás
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Flexibilita, "selský rozum", pohotové jednání, schopnost samostatně řešit problémy
  • Umět zvládat stresové situace, umět se dobře přizpůsobovat změnám - protože neustále rosteme a práce u nás rozhodně není stereotypní :)
  • Zkušenosti v logistice vítané

Co Vám nabízíme?

  • Práci na HPP
  • Mladou, dynamicky se rozvíjející firmu s mezinárodním zázemím
  • Zaškolení a odbornou pomoc
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí, přátelský, mladý kolektiv
  • Týden dovolené navíc
  • Bonusový systém
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • Možnost kariérního růstu v rámci CEE regionu
  • Stravenky a Multisport karta

V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na email eva.zachova@general-overnight.cz.