Vaše GO! stanice
GO! Express & Logistics s.r.o. (EN)

U Dálnice 1391
253 01 Hostivice

Tel. +420 800 311000
info@general-overnight.cz

Asistent(-ka) operativy

Hledáte zajímavou práci v mladém kolektivu a přátelské atmosféře? Láká Vás získat zkušenosti v mezinárodní logistické společnosti?

Pak Vás rádi přivítáme v našem týmu, kde Vás čeká různorodá činnost, komunikace s partnery po celé Evropě a především možnost zažít, jak se rodí nové projekty a chytrá řešení :)

V současné době rozšiřujeme náš tým v Hostivicích (u Prahy) o nového kolegu / novou kolegyni na pozici Asisent operativy.

Co Vás čeká?

  • zpracování zásilek v systému, příprava zboží na expedici
  •  komunikace s partnery v rámci mezinárodního systému - anglicky, příp. německy
  • komunikace s kurýry

Co od Vás požadujeme?

  • pokročilá znalost angličtiny podmínkou – náš business je výhradně mezinárodní
  • znalost dalšího jazyka výhodou
  • praxe v logistice velkou výhodou – vzájemná komunikace a výměna zkušeností je to, co nás všechny posouvá dopředu
  • umět zvládat stresové situace, umět se dobře přizpůsobovat změnám – práce u nás rozhodně není stereotypní

Co Vám nabízíme?

  • práci na HPP - ranní a odpolední směna
  • mladý a přátelský tým, každodenní komunikaci s kolegy v zahraničí
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • mobilní telefon i k soukromým účelům, jazykové kurzy, stravenky
  • bonusový systém
  • týden dovolené navíc
  • možnost kariérního růstu v rámci CEE regionu

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email dita.vanickova@general-overnight.cz.