Vaše GO! stanice
GO! Express & Logistics s.r.o.

U Dálnice 1391
253 01 Hostivice

Tel. +420 800 311000
info@general-overnight.cz

Finance & HR Support

Jsme mezinárodní expresní přepravce, který obsluhuje přes 220 zemí. Poskytujeme našim klientům chytrá řešení, která přesně odpovídají jejich požadavkům. Jsme specialisté na západní a střední Evropu, a kromě segmentu expresních přeprav se specializujeme i na mezinárodní logistiku pro Life Science a medicínu. Pod české vedení spadá řízení české, polské a slovenské pobočky. Hledáme kandidáty, kteří se chtějí prosadit, dokáží si efektivně zorganizovat čas, je na ně spolehnutí a nebojí se komunikovat v cizím jazyce.

Aktuálně hledáme do našeho týmu v Plzni vhodného kandidáta/kandidátku do administrativy.

Co Vás čeká?

  • Agenda přijatých a vystavených faktur
  • Vystavování dobropisů, zápočtů
  • Platby, inkasa
  • Controlling
  • Podpora pro HR oddělení, docházka, BOZP
  • Reporting na týdenní a měsíční bázi, komunikace s účetní firmou
  • Komunikace s ostatními pobočkami, administrativní podpora kanceláře

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání, práce vhodná pro absolventy
  • Organizační schopnosti a schopnost stanovit si pracovní priority
  • Vyjednávací a komunikační dovednosti
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • NJ / AJ na komunikační úrovni
  • Velmi dobrá znalost práce na PC

Co Vám nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Zajímavá práce s možností seberealizace
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na email hr@general-overnight.cz.