Vaše GO! stanice
GO! Express & Logistics s.r.o.

U Dálnice 1391
253 01 Hostivice

Tel. +420 800 311000
info@general-overnight.cz

Obchodník pro regiony Plzeň / Praha

Baví Vás komunikovat  s lidmi...? Máte obchodního ducha a tah na branku...? Chcete mít práci, kde budou Vaše odměny skutečně záviset jen na Vašem úsilí a Vašich schopnostech...? Pak máme skvělou příležitost právě pro Vás!

Co Vás čeká?

  • budete se starat o naše stávajícími zákazníky a o všechny, které získáte
  • společně budeme identifikovat nové obchodní příležitosti
  • povedete obchodní jednání - nejdříve se zkušenějším kolegou, poté samostatně
  • budete zpracovávat kalkulace a tvořit nabídky
  • budete reportovat přímo vedení

Co od Vás požadujeme?

  • obchodní duch a chuť potkávat se s novými lidmi
  • praxe na obchodní pozici výhodou
  • alespoň SŠ vzdělání
  • výborné komunikační schopnosti
  • ochota učit se novým věcem

Co Vám nabízíme?

  • práce na HPP
  • moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky a Multisport karta
  • Mobilní telefon i k soukromému využití
  • Notebook a služební vůz

V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy s fotografií na email hr@general-overnight.cz.